Probst

Napisane dnia 3 kwietnia, o 09:35 Drukuj

Rodzina koparek Bobcat’a powiększyła się pod koniec 2018 roku o dwa nowe modele: E34 i E35z, zastępując cenione modele E32 i E35.

E34
Model Bobcat® E34 to nowa generacja koparki z konwencjonalnym obrotem kabiny o masie 3,4 tony, zapewniająca większą stabilność w połączeniu z doskonałą wydajnością i jeszcze lepszą sterowalnością. Model E34 wyposażono w nową przestronną kabinę premium z opcjonalną, wydajną klimatyzacją, która zapewnia idealne warunki pracy operatora w każdych warunkach pogodowych. Gdy nie zachodzi potrzeba transportu koparki na przyczepie a także nie masz potrzeby posiadania maszyny z zerowym obrotem kabiny, to Bobcat E34 oferuje doskonałe połączenie wydajności, stabilności i komfortu operatora.

E35z
Nowy Bobcat® E35z, model nowej generacji koparki w popularnej klasie maszyn 3,5 tony, z konstrukcją kabiny ZHS. Ta koparka zapewnia najlepszą możliwą kombinację osiągów, duży zakres roboczy (szczególnie z opcjonalnym długim ramieniem), doskonała stabilność (dwie dostępne opcje przeciwwagi) oraz duża i wygodna kabina operatora. Ta maszyna uzupełnia serię maszyn „R” i zostanie doceniona przez klientów potrzebujących modelu z ZHS o wysokiej specyfikacji, zapewniając jednocześnie niższy koszt eksplotacji w porównaniu z maszynami o większym tonażu.

Medium-E34-E35z_studio_D500409 20181128

 

Aktualności