Podnośniki teleskopowe

  Podnośniki teleskopowe
  Model: Udźwig operacyjny: Max wysokość podnoszenia: Max zasięg: Moc silnika: Masa maszyny:
  [kg] [mm] [mm] [kW] [kg]
  Ausa T144H13504000168218,52527
  Ausa T204H20004200207232,84200
  Ausa T235H23005000235832,84700


Podnośniki teleskopowe AUSA  AUSA oferuje najszerszy na rynku zakres kompaktowych, całkowicie terenowych przenośników teleskopowych, który obejmuje nośności od 1.300 do 3.000 kg. Rodzina 8 modeli o wysokim stopniu zwartości i nowoczesnej konstrukcji do przydatnej pracy na otwartych przestrzeniach w bardzo skrajnych warunkach, jak również w bardzo wąskich, pół-zamkniętych przestrzeniach o trudnym dostępie. Uniwersalność ramienia teleskopowego umożliwia układanie na wysokość, ale także do przodu, co czyni je uniwersalnym urządzeniem do przemieszczania materiałów na miejscu. Wymiary i lekkość przenośników teleskopowych powoduje, że nadają się one do pracy w miejscach o ograniczonym dostępie, na kruchych podłożach, tak, że erozja gleby jest minimalna. Przenośniki oferują także nośność 2 do 3 ton odpowiednią dla budownictwa, rolnictwa i przemysłu do przenoszenia palet, beli papieru, ziarna, nawozu, itp.. Ich czterokołowe kierowanie oraz najbardziej zwarte wymiary w swojej klasie powodują, że są one niezbędne w każdej pracy, przemyśle lub farmie.

Zalety podnośników teleskopowych AUSA

Najlepsze osiągi

Wielka wydajność drogowa dzięki stałemu napędowi 4x4 z mechanizmem różnicowym o ograniczonym poślizgu w połączeniu z doskonałym prześwitem nad ziemią i kołami o dużej średnicy i dużej szerokości.

Duża stabilność w wysokości i zasięgu

Konstrukcja z tylnym przeciwciężarem i boczne ramię zapewniają zwiększone możliwości i stabilność przy najmniejszych wymiarach w segmencie 3 ton.

Ergonomia i obsługa

nowoczesna i ekskluzywna odchylana kabina z dużą przestrzenią wnętrza i widzialnością w zakresie 360 ° z ergonomicznymi i intuicyjnymi elementami sterowania z pojedynczym joystikiem dla wygody i bezpieczeństwa obsługi. 3 tryby kierowania i najmniejszym promieniem skrętu w segmencie do 3 ton.

Unikalność i wydajność

Kompaktowe, funkcjonalne i wytrzymałe urządzenie, umożliwiające użytkowanie w intensywnej pracy nawet w ciasnych przestrzeniach. Przekładnia hydrostatyczna Bosch-Rexroth dla płynności i prostoty działania. Silnik Kubota engine o niskim hałasie i zużyciu paliwa.