Probst

Napisane dnia 26 lutego, o 15:25 Drukuj

Minikoparki Bobcat są zaprojektowane dla jak najwyższego komfortu pracy operatora, z powodzeniem łącząc wysoką wydajność z płynną, intuicyjną obsługą i pierwszorzędnym komfortem.

Bobcat uprościł portfolio w kategorii 4–6 ton do 2 maszyn typu Zero Tail i jednej z konwencjonalnym obrotem. Nowe określenia modeli lepiej odzwierciedlają rzeczywistą masę i wydajność maszyny. Podobnie jak w przypadku innych modeli Bobcat, wprowadzone rozszerzenie „z” do nazwy modelu, oznacza maszynę typu „zero-house swing”, co ułatwia identyfikację typu maszyny na podstawie jej nazwy.

Dzięki przestronnej kabinie i dużej przestrzeni na nogi wewnątrz kabiny, ergonomicznej konstrukcji wnętrza, łatwemu dostępowi do najważniejszych elementów sterujących i wielu innym ulepszeniom podnoszącym jakość życia w minikoparce Bobcat można się jak w domu.

Możesz zaufać doskonałej stabilności minikoparki Bobcat w zakresie 360 ​​stopni w każdej sytuacji, nawet podczas kopania z boku maszyny lub obsługi cięższych ładunków.

Bobcat włożył całe doświadczenie w projektowanie intuicyjnych, personalizowanych elementów sterujących, dzięki czemu grupa robocza czuje się jak przedłużenie dłoni od momentu dotknięcia elementów sterujących.

Zbieramy już zamówienia, pierwsza maszyna E55z już w połowie kwietnia 2021 roku w PK Serwis, zapraszamy! 

 

Aktualności