Miniładowarki kołowe
Dojście do ciasnych naroży

Wąskie przestrzenie, przejścia, place budowy, wnętrza budynków – kompaktowa ładowarka Bobcat o sterowaniu burtowym zapewnia swobodę pracy oraz moc niezbędną zawsze i wszędzie!

Sterowanie bez przeszkód

Łatwe manewrowanie wokół przeszkód. Nasze ładowarki ze sztywnym podwoziem są napędzane na cztery koła w ramach dwóch niezależnych, zmiennych przekładni.

Pozwala to na sterowanie przeciwbieżne oraz skręcanie po bardzo wąskim, pełnym okręgu.

Mniej znaczy więcej

Niewielki rozmiar ma ogromną doskonałą zaletę podczas transportu maszyn z jednej budowy na drugą. Ładowarki można szybko i łatwo załadować na ciężarówkę, co pozwala na wykonanie wielu zadań w wielu miejscach w ciągu jednego dnia!

Zwrotność oznacza...

...większą produktywność. Kompaktowa i zwrotna konstrukcja naszych ładowarek o sterowaniu burtowym pozwala na wykonanie większej liczby zadań w krótszym czasie.

...większą wydajność. Pod wszelkimi względami konstrukcja naszych ładowarek umożliwia prostszą i szybszą obsługę np. podczas zmiany osprzętu. A to przekłada się na większą wydajność w miejscu pracy.

...krótszy czas cyklu. Dzięki szybkiemu podnoszeniu, zrzucaniu i opuszczaniu ładunku operatorzy mogą bardziej skoncentrować się na pracy.

Komfort podczas całego dnia pracy

Ładowarki o sterowaniu burtowym zapewniają optymalne środowisko pracy. Pod każdym względem komfortowe i wygodne, co pozwala na dłuższą pracę oraz wykonanie większej liczby zadań w krótszym czasie. Większa i bardziej wygodna kabina w naszych ładowarkach nowej generacji: Znacznie lepsza widoczność we wszystkich kierunkach. Tylna szyba większa o 14%, a górna szyba o 43%.

 Doskonałe wyposażenie

•          Widoczność panoramiczna

•          Zamknięta kabina z opcjonalną nagrzewnicą i klimatyzacją

•          Opcjonalna tablica przyrządów bez stacyjki oraz system szybkiej wymiany osprzętu Power Bob-Tach™

•          Opcjonalna wersja szybkiej prędkości w większości modeli.

Silniejsze niż przeciętna ładowarka

Prace związane z kształtowaniem krajobrazu, budowa, rolnictwo, rozbiórki? Niezależnie od miejsca zastosowania, nasza ładowarka o sterowaniu burtowym poprowadzi Cię przez podstępny teren. Na błotnistym terenie lub na stromym zboczu – połączenie mocy i długiego rozstawu osi pozwala na zachowanie doskonałej stabilności i płynnej jazdy, dzięki czemu można podjąć się wykonania każdego zadania.

Wytrzymałość

Wszystko wokół maszyn Bobcat skupia się na jakości. Nasze ładowarki o sterowaniu burtowym nie są wyjątkiem. Są wytrzymałe w trudnych warunkach, dzięki czemu można wykonywać nimi najcięższe zadania.

Siła pchania

Aby zapewnić maksymalną siłę pchania, nasze ładowarki  o sterowaniu burtowym są starannie zrównoważone dla uzyskania optymalnej trakcji. Również siła kopania jest duża –jest to zwłaszcza istotne przy pracach pod budynkami, gdzie maszyny muszą mieć kompaktowe rozmiary, być zwrotne i mocne.

Serwis

Prosta konserwacja, krótszy czas przestoju umożliwia także zwiększenie wydajności. W celu ułatwienia przeprowadzania czynności konserwacyjnych konstrukcja urządzenia zapewnia łatwy dostęp do głównych podzespołów hydraulicznych i hydrostatycznych.