Probst

Kompaktowy, terenowy przenośnik teleskopowy AUSA Taurulift T 144 H jest najlżejszym na rynku przenośnikiem teleskopowym. Zdolny do przemieszczania ładunków do 1.300 kg na maksymalną wysokość 4 m. Posiada pełen zasięg poziomy 2,18 m przy nośności 550 kg.  Jest to idealne urządzenie dla profesjonalistów, którzy poszukują przenośnika teleskopowego przy minimalnej inwestycji i kosztach pracy.
Przy ciężarze całkowitym tylko 2,4 ton, dobrze rozłożonym pomiędzy dwoma osiami,  T 144 H może pracować na delikatnych powierzchniach, nadal zachowując możliwość transportowania go na przyczepie.
Silnik Kubota 22,7 kW , o niskim hałasie i niskim zużyciu paliwa, połączony z przekładnią hydrostatyczną konstruowana wyłącznie przez AUSA. Tylne koła kierujące, ułatwiają zadania załadunku przy promieniu skrętu poniżej3 m.
Ergonomiczna kabina, przestronna i łatwo dostępna dla zminimalizowania zmęczenia. Sterowania są zgrupowane w joysticku dla usprawnienia sterowania przez operatora.
Nadaje się do przemieszczania ładunków w budynkach pod instalacjami budowlanymi, na farmach, polach golfowych, w winnicach, itp. Jest to funkcjonalna alternatywa dla kompaktowych ładowarek kołowych o doskonałej ładowności i wspaniałym zasięgu oraz wysokości podnoszenia ładunku. Ponadto jego małe wymiary, wysokość tylko 1,95 m, szerokość 1,4 m i długość 2,6 m umożliwiają użytkowanie w ciasnych miejscach.

 

Wyślij znajomym

Wyślij Zapytanie