Probst

Napisane dnia 8 marca, o 10:36 Drukuj

Działa przez cały dzień

Koparka E10e o napędzie elektrycznym ma najnowocześniejsze, bezobsługowe akumulatory litowo-jonowe z zaawansowanym systemem zarządzania, zaprojektowane tak, aby mieściły się w standardowej obudowie maszyny, aby zachować profil ZTS maszyny.

Koparka E10e może działać przez pełny 8-godzinny dzień pracy, wykorzystując przerwy operatora w celu naładowania akumulatorów. Korzystając z funkcji zewnętrznej superładowarki, akumulatory można naładować do 80% pojemności w ciągu około 1 godziny. Akumulator można również ładować przez noc za pomocą ładowarki pokładowej ze standardowej sieci 230V. Ponadto nowa maszyna jest łatwa w utrzymaniu i bezpieczna w obsłudze – dzięki wyłącznemu stosowaniu niskich napięć operatorzy nie muszą mieć specjalnych uprawnień do pracy z E10e. Maszyna oferuje bardzo niski poziom hałasu na miejscu, przy LpA (hałas operatora) tylko 72 dBA w porównaniu do 80 dBA dla standardowego E10.

Lekka i kompaktowa

Dzięki bezpiecznej, cichej, bezemisyjnej konstrukcji, E10e stanowi bardzo atrakcyjne rozwiązanie zarówno dla firm wynajmujących, jak i wykonawców – do rozbiórki wnętrz, prac w piwnicach i  w innych trudnodostępnych obszarach, w których wymagany jest niski poziom hałasu i/lub praca w nocy.

Co więcej, wszystkie systemy i komponenty w E10e zostały zoptymalizowane do pracy w trudnych warunkach – opatentowany elektrohydrauliczny układ napędowy w pełni wykorzystuje możliwości silnika elektrycznego, a wszystkie komponenty elektrycznego układu napędowego są w pełni uszczelnione, a także zaprojektowane tak, aby spełniały wymagania dotyczące wytrzymałości sprzętu budowlanego .

Elektryczny układ napędowy, E10e zapewnia taką samą, a nawet lepszą wydajność, jak maszyna E10z z silnikiem wysokoprężnym.  Ponadto E10e zachowuje wszystkie sprawdzone parametry wydajności E10z, takie jak:

  • Możliwość przejścia przez standardowe drzwi (szerokość min. 710 mm)
  • Maksymalna stabilność przy maks. 1100 mm. szerokość
  • Funkcja Zero Tail Swing (ZTS)
  • Dodatkowa chłodnica oleju umożliwiająca użytkowanie młota przez cały czas
  • Pomocniczy układ hydrauliczny o podwójnym działaniu do bardziej zaawansowanych osprzętów
  • Może być obsługiwany ze wszystkimi przystawkami E10z.

Aktualności Promocje