Probst

Przenośnik teleskopowy AUSA Taurulift o nośności 2.000 kg. Najbardziej kompaktowy i wydajny pod względem kosztów obsługi konserwacyjnej w swojej klasie. Przeznaczony do manipulowania ładunkami po wymagających terenach i w ciasnych miejscach. Może podnosić 2.300 kg na wysokość 4 m i 1.800 na 5 m. Może sięgać 890 kg na 2,9 m przy wysięgniku wysuniętym poziomo.
Najbardziej kompaktowy przenośnik teleskopowy 2t z wysięgnikiem poprzecznym i tylnym przeciwciężarem, co umożliwia najlepszy w swojej kategorii stosunek ładunku do ciężaru i ładunku do wielkości.
T 204 H posiada silnik Kubota o mocy 36,5 kW w połączeniu z przekładnią hydrostatyczną i sterowaniem joystickiem z wbudowanym inwerterem. Ta technologia umożliwia bardziej płynne i intuicyjne przemieszczanie po nierównych terenach i lepsze osiągi przy zmniejszonym zużyciu paliwa. Wysunięte położenie kabiny daje widzialność w zakresie 360º.
Łatwa obsługa konserwacyjna dzięki odchylanej kabinie dla łatwego dostępu dla zadań obsługowych.
Wyjątkowe właściwości terenowe dzięki stałej przekładni 4WD z mechanizmem różnicowym o ograniczonym poślizgu w osi przedniej i dużym prześwicie nad gruntem.

 

Wyślij znajomym

Wyślij Zapytanie