Probst

Przenośnik teleskopowy AUSA Taurulift T 235 H o nośności 2.300 kg. Najbardziej kompaktowa w swojej klasie i o niskich wymaganiach obsługi koncepcja teleskopowa, nadaje się do przemieszczania ładunków w ciasnych miejscach i na nierównym terenie. Zdolny do podnoszenia ładunków 2.300 kg na wysokość do 4 m oraz 1800 kg do 5 metrów, a ładunku 800 kg umieszczonego z przodu na odległość  2,9 m.

Najbardziej kompaktowy o ładowności 2,3 ton  przenośnik teleskopowy z ramieniem poprzecznym i przeciwciężarem, który pozwala na najlepsze w swojej kategorii stosunki ładunku do ciężaru i ładunku do wielkości.
Silnik Kubota T 235 H ma moc 36,5 kW w połączeniu z przekładnią hydrostatyczną i pełnym sterowaniem joystickiem z wbudowanym inwerterem, który umożliwia intuicyjne kierowanie na nierównym terenie i pracę z najlepszymi osiągami przy bardzo zmniejszonym zużyciu paliwa. Nowoczesna kabina pozwala na doskonała widoczność 360º.

Łatwy do obsługi konserwacyjnej dzięki odchylanej kabinie, wyłączność AUSA, która zapewnia doskonały dostęp dola okresowej obsługi konserwacyjnej.

Zdolności terenowe uzyskiwane są dzięki stałemu napędowi 4WD z przekładnią różnicową o ograniczonym poślizgu w przedniej osi w połączeniu z większym w swojej klasie prześwitowi nad gruntem.

Wyślij znajomym

Wyślij Zapytanie