Swepac F75 E

F75E
Typ: zagęszczarki jednokierunkowe
Silnik: elektryczny - 230V/50Hz
Moc silnika: - [kW]
Ciężar: 75 [kg]
Siła odśrodkowa: 11 [kN]
Prędkość liniowa: 25 [m/min]
Szerokość robocza: 380 [mm]
Katalog PDF

Jednokierunkowa zagęszczarka gruntu

Do zagęszczania piasku, żwiru, kruszywa kamiennego oraz kostki brukowej.

Wszystkie modele naszych maszyn są uniwersalne i łatwe w obsłudze. Są również trwałe i niezawodne, co oznacza niższe koszty obsługi i konserwacji.

  • Urządzenie Swepac F 75E jest 75 kg zagęszczarką gruntu charakteryzującą się mocną i zwartą konstrukcją, niskimi wymaganiami konserwacyjnymi dzięki czemu niski jest koszt jej eksploatacji.
  • Maszyna jest napędzana jednofazowym silnikiem elektrycznym podłączanym do gniazdka z  uziemieniem. Ponieważ silnik nie wytwarza spalin, maszyna może być użytkowana w słabo wentylowanych przestrzeniach oraz w pomieszczeniach.
  • Model F 75E jest przeznaczony do wykonywania mniejszych prac, takich jak przygotowanie powierzchni dla brukarzy. Z zamontowaną do podstawy płytą Vulkollan® (wyposażenie dodatkowe), wydajnie zagęszcza nawierzchnie brukowane, tworząc równą i płaską powierzchnię.
  • Maszyna może pracować nawet w najcięższych warunkach ponieważ poszczególne części silnika i przekładni pasowej umieszczono w wytrzymałej obudowie z polietylenu.
  • Rama oraz uchwyt maszyny zostały ocynkowane ogniowo i nie wymagają konserwacji. Element mimośrodowy jest wyposażony w łożyska z zapasem smaru na cały okres użytkowania.
  • Uchwyt można łatwo zdemontować bez użycia narzędzi np. do transportu.

Nr katalogowy

305150  F 75 E z silnikiem elektrycznym 230 V

Wyposażenie dodatkowe

305138  Kompletna płyta z elastomeru poliuretanowego

Wyślij znajomym

Wyślij Zapytanie